Urządzanie pokoju młodzieżowego – wyzwanie każdego rodzica?

Teraz urządzanie pokoju młodzieżowego nie musi być wyzwaniem – to jak powinno wyglądać aranżowanie wnętrz znajdziesz na blogach internetowych, forach czy sklepowych katalogach. Wystarczy poświęcić chwilę czasu, aby zgłębić tajniki modnego aranżowania. Wato też zapytać się dziecka, czego oczekuje po zmianie. Może ma jakieś zainteresowania? Tworzenie pomieszczeń tematycznych jest w modzie. Niżej znajdziecie kilka porad jak stworzyć pokój dla małego muzyka.Urządzamy pokój dziecięcy!

Krok 1: Musimy stworzyć podstawy. Rozpocznijmy od koloru ścian. Tu możemy zaszaleć. Wybierzmy te mocne i zdecydowane barwy. Jeżeli nie chcemy, aby pokój był zbyt ciemny pomalujmy trzy ściany na biało a jedną – tę największą, na intensywny kolor, np. czerwień. W sklepach znajdują się specjalne płyty – tablice. Możesz przykręcić coś takiego do ściany. Kup specjalne markery z magnesami i przyczep je do tablicy. Taki gadżet to frajda dla każdego młodego człowieka! Nasza pociecha będzie mogła zapisywać nuty lub cytaty ulubionych piosenek. Podłoga niech będzie dopasowana do koloru ścian. Wybierz dywan lub panele – według twojego gustu. Pamiętaj, że na jasnej podłodze widać o wiele bardzie brud niż na ciemnych powierzchniach

Krok 2: Meble. Warto pomyśleć o ich zmianie jeżeli są to meble kupione z myślą o małym dziecku. Młodzież w wieku szkolnych potrzebuje więcej miejsca na swoje rzeczy – pierwsze kosmetyki, książki czy płyty.

Krok 3: Dekoracje. Na ścianie może pojawić się wielki klucz wiolinowy. Pościel niech również będzie z motywem muzycznym. Jedna najlepszą dekoracją będzie np. stojak na instrument. Urządzanie pokoju młodzieżowego nie musi być wyzwaniem!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *