Romantyczne kolory ścian w sypialni.

Pragniesz zmienić aranżację wnętrz w swoim domu i myślisz o tym, jakie kolory ścian w sypialni będą najbardziej nastrojowe? Na tym blogu zamierzamy rozwiać Twoje wszelkie wątpliwości oraz  zaproponować CI najlepsze rozwiązania.

Aranżacja pokoju, przeznaczonego do spania wymaga poważnych decyzji. Najlepsze pomysły na sypialnie nie powinny być za bardzo ryzykowne. Najlepiej odpoczywa się w pokojach, w których kolor ścian jest jasny i świetlisty.  Nikt z nas raczej nie chciałby obudzić sie rano w odcieniach intensywnego koloru pomarańczy. Teraz najmodniejsze są szarości. Idealnie komponują się one z bardzo jasnymi pomieszczeniami.  W malutkiej sypialni, gdzie brak jest nasłonecznienia możemy zastosować  spokojne żółcie odcienie brzoskwiniowe – wszystko to w spokojnych pastelach. Jeśli jesteś osobą odważną, możesz skusić się na kilka szalonych pomysłów. Przykładowo polecamy przemalowanie jednej ściany na o kilka tonów ciemniejszy odcień farby. Pomoże to zwiększyć optycznie pokój. Zastosuj również farby proekologiczne do wnętrz, są zdrowsze i o wiele trwalsze niż zwykłe.

Jeśli Twoim celem jest  nowoczesny design mieszkania wykreuj na swych ścianach na przykład  kolorowe wzory. W tym roku modne są nadal motywy ornamentalne, a  kolory ścian w sypialni powinny kontrastować z nimi. Jest to doskonałym pomysłem dla sypialni. W sklepach, na przykład w Ikei czy też Castoramie możesz kupić gotowe szablony. To proste:  przyłóż do ściany i pomaluj środek farbą. Łatwa czynność a daje fantastyczny efekt!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *