Projektowanie wnętrz online z użyciem interaktywnej bazy firm i fachowców


Jedną z najbardziej nużących czynności związanych z remontem czy budową domu jest wertowanie ofert i wyszukiwanie firm oraz produktów pasujących do naszych preferencji i możliwości cenowych. Mało kto ma na to czas, gdy pochłania go projektowanie wnętrz online. Uwolnić użytkownika nas od tych czynności może Moduł interaktywna baza firm i fachowców.

Kolejny z modułów e-usługi świadczonej przez serwis Oszczędny Dom jest zbawieniem dla osób narzekających na mnogość ofert i problem z wyborem. Człowiek robiący remont, zanim zacznie dokonywać wyboru, musi przeważnie sam stworzyć sobie bazę ofert, z których będzie wybierać. Przeszukiwanie stron internetowych i wertowanie katalogów jest niezwykle czasochłonne. A i tak zawsze pozostaje ryzyko, że nie znaleźliśmy wszystkich niezbędnych informacji… Że jakieś źródło nam umknęło. A wtedy dysponujemy niepełną bazą danych. To wielce prawdopodobne, bo przecież pojedynczy człowiek, który czas ma ograniczony przez projektowanie wnętrza online, nie dysponuje ani tak dużą ilością czasu, ani takimi narzędziami i możliwościami, by bez trudu wyszukać wszystkich usługodawców mogących zaspokoić jego potrzeby. Z pomocą przychodzi Moduł interaktywna baza firm i fachowców. Oferuje on interaktywną bazę firm zajmujących się budownictwem, pracami remontowymi, projektami… A także listę sklepów internetowych z branży budowlanej. Już sam dostęp do tych informacji mocno ułatwia życie użytkownikom serwisu ZbudujmyTo.pl. Dodatkowo baza ułatwia korzystanie z e-usługi poprzez możliwość dopasowania do preferencji i potrzeb użytkowników. To z kolei ułatwia znalezienie w tym gąszczu firm tej tej pasującej do naszych oczekiwań. Usługi i towary w bazie będą ze sobą logicznie połączone. Gdy użytkownik wybiera jakiś element, wyświetla mu się lista fachowców wykonujących montaż danego przedmiotu. Po wybraniu firmy otrzymuje informację o ofercie wykonywanych usług, cenie za ich wykonanie oraz danych kontaktowych.

Przejrzysty interfejs

Wybierając konkretny artykuł klient widzi nie tylko jego cenę i dostępność, ale także miejsca możliwości zakupu.
Nasza firma w tym wypadku nie prowadzi sklepu i nie jest stroną umowy, natomiast zajmuje się pośredniczeniem i pomiędzy sprzedawcą, a nabywcą. Ułatwiamy ludziom nawiązanie współpracy. Dzięki Modułowi interaktywnej bazie firm i fachowców, użytkownicy zaoszczędzą dużo czasu na projektowanie wnętrz online, a dokonany przez nich wybór będzie optymalny.

Niesamowity moduł, jakim jest Interaktywna Baza firm i fachowców sprawia, że możemy spokojnie skupić się na tym, jak urządzić kuchnię w bloku lub jak urządzić łazienkę z kabiną, nie zastanawiając się na tym, gdzie znaleźć fachowca, który zrobi nam remont.