Projektowanie wnętrz online przy pomocy aplikacji mobilnej


Nasz serwis ZbudujmyTo.pl pozwala na zakup większości produktów niezbędnych w wypadku remontu i budowy. Czasami jednak wielu ludzi woli przed zakupem zobaczyć mebel na żywo, dotknąć go… W odpowiedzi na takie potrzeby stworzyliśmy dla naszych użytkowników Moduł Aplikacja Mobilna pozwalający na projektowanie wnętrz na Androidzie.

Dzięki aplikacji mobilnej każdy może zaprojektować swój dom przy użyciu realnych produktów i zobaczyć, jak wyglądają w interesującym o pomieszczeniu, bez konieczności ich kupowania i przynoszenia do domu. Zarazem w dowolnym miejscu użytkownik ma dostęp do swojego projektu.
Gdy będąc w sklepie klient zobaczy produkt, który mu się spodoba, może zeskanować jego kod QR lub kod kreskowy i tym samym dodać ów produkt do projektu. Projekt zostaje umieszczony w jego wirtualnym domu, a użytkownik może urządzać pomieszczenie z użyciem realnej i poznanej już informacji.
To nie wszystko. Aplikacja mobilna daje możliwość sfotografowania pomieszczenia, które użytkownik aplikacji chce urządzić, a następnie na tej podstawie projektowania wnętrz(android). Niesamowita innowacja pozwala przenieść zarówno pomieszczenie, jak i produkty wprost do komputera, nie wykorzystując jedynie wygenerowanych przez program odpowiedników. Daje to znacznie większe przełożenie na efekt końcowy.
Kolejna korzyść z zastosowania aplikacji mobilnej to znaczne ułatwienie zakupów tradycyjnych lub chociażby danie możliwości obejrzenia produktu, który nam się spodobał w Internecie. Przy użyciu urządzenia mobilnego, użytkownik może zlokalizować najbliższy w jego otoczeniu sklep, w którym znajdzie produkt zastosowany w projekcie. Daje to dodatkowe możliwości. Dzięki temu zwolennicy zakupów przez Internet nie muszą rezygnować z obejrzenia towaru na żywo, bo mogą bez problemu znaleźć go w sklepie. Zarazem każdy może tworzyć projekt w oparciu o produkty obejrzane w sklepie z bliska, mając przy tym pewność, że spodobają mu się na żywo, a nie jedynie na zdjęciu. W połączeniu z pozostałymi modułami, każdy może wybrać najlepszy dla siebie produkt, a do tego może go obejrzeć z bliska przed zakupem i bez przynoszenia do domu zobaczyć wizualizację tego, jak będzie wyglądał w środku. A projektowanie wnętrz online staje się łatwiejsze i przyjemniejsze.