Pomysł na małą łazienkę. Kilka prostych porad.

Nie wiesz jakie są nowoczesne pomysły na małą łazienkę a aranżowanie wnętrz przerasta cię? Dzięki nam poznasz kilka prostych porad i polubisz projektowanie pomieszczeń. Wystarczy inspiracja i odrobina kreatywności. Spróbuj sam nadać łazience nowy wymiar! To prosty przepis.

Porada pierwsza: Dobierz odpowiednie kafle. Jeżeli lubisz szyk i elegancję wybierz te w odcieniach szarości. Eleganckim elementem staną się dekory. Przyklejone w kilku widocznych miejscach będą doskonałą ozdobą. Jak urządzić łazienkę z kabiną: Porada druga: Jeżeli masz małą łazienkę zdecyduj się na kabinę natryskową. Nietuzinkowym rozwiązaniem będzie stworzenie prysznica bez brodzika. W tym pomoże Ci fachowiec, który położy kafelki. Zaoszczędzisz miejsca na dodatkowe meble.

Porada trzecia: Powieś duże lustro. O optycznie zwiększy Twoją łazienkę. A przecież bez lustra w domu żadna kobieta się nie obędzie. W sklepach znajdziemy ich wiele – przeróżne kształty, wzory, z oświetleniem, bez oświetlenia z półką i bez półki. Eleganckim rozwiązaniem będzie np. te ze złotą ramą jak od obrazu.

Porada czwarta: Meble do małej łazienki nie stanowią już problemu. W sklepach znajdziemy kolekcje, które są stworzone specjalnie dla małych łazienek np. tych w blokach.

Pomysłów na małą łazienkę jest wiele. Znajdziesz je w katalogach, które dostaniesz u producentów mebli. W Internecie jest wiele zdjęć, filmów i poradników. W sieci dostępne jest też program do projektowania łazienek – łatwy i prosty w obsłudze. Pomysły na małą łazienkę znajdziesz również w swojej głowie. Bądź kreatywny!

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *