Aranżowanie wnętrz na wyciągnięcie ręki


Nasz serwis będzie zawierał szereg porad oraz np. inspiracje na projekty kuchni czy też projekty małych łazienek. Dzięki poradom, które umieszczać w naszym serwisie, każdy będzie mógł wzbogacić swoją wiedzę o aranżowaniu wnętrz.

Odwiedzając różne mieszkania w najróżniejszych miejscach Polski, można zauważyć liczne tak zwane koszmarki. Kolory są często źle dobrane do wielkości i nasłonecznienia wnętrza. Inspiracje na projekty kuchni zaczerpnięte są chyba z ułańskiej fantazji, a projekty małych łazienek rażą brakiem elementarnej wiedzy o aranżowaniu wnętrz.
Meble są nieodpowiednio dobrane. Małe pokoje przypominają klitki, a duże odrzucają surowością… Często też ewidentnie widać brak spójnej wizji, skutkiem czego w pomieszczeniu pojawia się pełnia najróżniejszych stylów i gadżetów, co jeszcze samo w sobie nie jest złe. Złe jest to, że są porozmieszczane w pomieszczeniu jakby przypadkowo. Zupełnie do siebie nie pasują.

Design dla każdego

Aby zapobiec takim sytuacjom, stworzyliśmy serwis ZbudujmyTo.pl. Zarówno na forach internetowych, jak i na przeróżnych stronach znaleźć można wiele mniej lub bardziej przydatnych porad związanych aranżowaniem wnętrz. W Sieci jest też wiele inspiracji na projekty kuchni. Jeśli ktoś dociekliwy dobrze poszuka, to znajdzie nawet gotowe projekty małych łazienek. Problem w tym, że aby znaleźć igłę, musi przekopać się przez ogromny stóg siana. A w stogu tym, musi odróżnić porządną igłą od wielu zupełnie bezwartościowych. Serwis istniejący w ramach naszej usługi Oszczędny Dom pełni funkcję swego rodzaju magnesu do wyciągnięcia igły ze stogu siana. Strona ZbudujmyTo.pl porządkuje dostępną wiedzę z zakresu aranżowania wnętrz, a co za tym idzie uwalnia od konieczności przeszukiwania setek forów i katalogów w poszukiwaniu tego, czego użytkownik właśnie potrzebuje.
Strona będzie zawierać szereg wiadomości i porad ułatwiających samodzielne aranżowanie wnętrz, a także pomagających dogadać się z architektem lub dekoratorem i przekazać mu swoją wizję. Wizję, którą już wcześniej jest w stanie samodzielnie zweryfikować i ułożyć tak, aby nie została automatycznie odrzucona przez fachowca. A przy tym pomoże przeforsować własny pomysły na wypadek oporu ze strony zatrudnionego architekta.